Ruhul Furkan Tefsirinde Emeği Geçenler

Ruhul Furkan Tefsiri

Hazrat-ü Mevlana eş-Şeyh Mahmud en-Nakşibendi el- Müceddidi el- Halidi el-Ufi Kuddise Sirruhu Riyasetinde ilmi bir heyet ile kaleme alınmaktadır. Allah (cc)  razı olsun.

Ruhul Furkan ‘dan :

Bu cildin hazırlanmasında emeği gecen kardeşlerime teşekkür eder,Alim ve Habir olan Mevla Te’ala tarafından mükafatlandırılmalarını niyaz ederim.

Mahmud Ustaosmanoğlu(ks)

Ruhul Furkan Tefsirinde Emeği Geçenler” üzerine 10 düşünce

  1. slm alkum, benim tek endişem ruhul furkan tefsirinin tümünün tamamlanmasının çok uzun bir zaman alacak olması ki ihtimali büyük bu nedenlede efendi hazretlerinin en iyisini allah bilir ama ömrü yetmez diye endişeleniyorum.

    • değerli kardeşim eserimiz bildiğiniz üzere : MAHMUD EFENDİ HAZRETLERİNİN ONAYI İLE YAZILIP TERTİP EDİLMEKTEDİR….BİZ BİLİRİZ Kİ VARDIR BİR HAYIR…

      • ne zaman çıkacak? bi tarih verseniz kendi tahmininizmi yoksa duyummu? sitenizin adı ruhulfurkan ruhul furkan tefsiri hazırlayan ekipdeki hocalardanmısınız?

        • değerli kardeşim bu site şahsıma ait bir site ve Rabbımdan duam bu eşsiz eseri tanıtabilmek ve Efendi hz ne layık Mürid olabilmek.Ruhul Furkan da emeği geçen değerli hocalarımızdan biri değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir